7 листопада відбувся черговий квартальний залік з фізичної підготовки

Головна / 7 листопада відбувся черговий квартальний залік з фізичної підготовки
7 листопада у парку Дружби Народів відбувся черговий квартальний залік з фізичної підготовки курсантів та інструкторів Центру Спеціальної Тактичної Підготовки «Білий Вовк».

Щокварталу «Вовки» підтверджують свою фізичну форму здобуваючи ступінь, або підтверджуючи його, а найсильніші змагаються за звання «Залізного вовка». З вимогами можна ознайомитись на сайті ЦСпТП «Білий Вовк» http://vovk.org.ua/trenuvan/. І хоч нормативи з ФІЗО здаються на добровільних засадах, та курсанти розуміють важливість фізичної підготовки, оскільки грамотний боєць мусить завжди тримати себе у формі, аби бути завжди готовим до виконання бойових задач. Багато курсантів були вже близькі до виконання нормативу «Залізний вовк». Найкращі показники у загальному заліку показала 2-га рота. Курсант 2 роти Дем’янцев Сергій, майже виконав норматив Залізного Вовку; не вистачило буквально дрібнички, та наступного разу йому уже точно вдасться! Крайній залік мав цікаву відмінність від попередніх, оскільки вперше всі нормативи здавались в один день.

Враження ж самих курсантів в практично одноголосні і звучать так: «Було непросто, але круто!». По сирій ґрунтовій дорозі було дещо складно бігти стометрівку, та всі добре справилися і з цією задачею. Також варто відмітити позитивну тенденцію – щоразу кількість жінок, що не лише приходять тренуватись до ЦСпТП «Білий Вовк», а й успішно складають залік з фізичної підготовки — незмінно зростає. Усі жінки виконали зазначені нормативи та здобули перший ступінь.

Тренуємось та готуємосядо нових спортивних досягнень! Адже кожен воїн має бути фізично сильним і витривалим – тобто справжнім «Залізним Вовком».

Прес-служба ЦСпТП «Білий Вовк»

Швидкий зв'язок

Ви можете відправити нам листа, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.