«Аеророзвідка»: від локальних задач до повномасштабних дій

Головна / «Аеророзвідка»: від локальних задач до повномасштабних дій
Під час бойових дій підрозділи управління БПЛА зазвичай опрацьовують значні території та широке коло завдань. Тож групи «Аеророзвідки» починають переходити від виконанння окремих тактичних елементів до повномасштабних злагоджених дій у складі батальйону, враховуючи особливості реальної місцевості.

Аєророзвідка25 квітня 2015 р. тренувальний периметр «Аеророзвідки» охоплював площу 5 км2 розташувалися комплекс недобудованого Опікового центру, дачне містечко та природні зарості по той бік річки Десенки та затоки Доманя. Згідно з легендою, підрозділу належало здійснити розвідку тренувальної бази супротивника, навчитися розрізняти техніку, побудови та укріплення, що мають оборонне призначення. Задачу виконували чотири окремі групи пілотів із взводами прикриття.

Для «Аеророзвідки» тренування пройшло успішно. Вона змогла реалізувати усі покладенні на неї завдання без «втрати» жодної групи. Цього було досягнуто завдяки ретельному вибору точок їхнього базування, належно прихованому переміщенню робочих груп та успішним оманливим діям диверсійних груп.

Натомість умовному супротивнику «Аеророзвідки» є над чим попрацювати задля підвищення ефективності охорони об’єктів. В особового складу роти охорони не було чіткого розуміння мети тренування та заходів, які слід вживати для охорони тренувального периметру. Через відсутність попереднього планування дій роти охорони та розташування її постів групи протидії розвідці взаємодіяли слабо.

Прес-служба ЦСпТП «Білий Вовк»

Швидкий зв'язок

Ви можете відправити нам листа, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.