Курсантів «Білого Вовку» навчатимуть медики-професіонали

Головна / Курсантів «Білого Вовку» навчатимуть медики-професіонали
Курсанти Центру спеціальної тактичної підготовки «Білий Вовк» навчатимуться наданню першої долікарської допомоги в інструкторів Європейського тренінгового центру Reago, що є одним з провайдеров послуг підготовки співробітників тактичних підрозділів та армій Європейського Союзу.

Курсанты Белый Волк

Перший полігонний тренінг днями відбувся на одному зі стрільбищ Київщини.

«В ході пілотного тактичного тренування курсанти відпрацьовували механізм пошуку постраждалих в умовах недостатньої видимості. Умови роботи бійців, створені інструкторами Reago, були надзвичайно складними та максимально наближеними до небезпечних», – прокоментував старт навчання очільник центру підготовки Олег Ємець.

Протягом декількох годин бійці «Білого Вовку» тренувались в умовах обмеженої видимості, пробиралися до приміщень крізь щільну завісу диму, знаходили поранених та проводили їх евакуацію, а згодом кожен з курсантів мав змогу надати «постраждалим» першочергову допомогу при пневмотораксі.

«Медицина є дуже важливим напрямом тактичної підготовки, адже від швидкості та якості надання першої допомоги залежить життя та безпека не лише бійця, а й його побратима. Саме тому подібні заняття для курсантів «Білого Вовка» ми плануємо проводити щотижня, залучаючи при цьому найкращих спеціалістів цієї сфери», – підкреслив О.Ємець.

Нагадаємо, Центр спеціальної тактичної підготовки «Білий Вовк» – це громадська організація, мета якої – виховання громадян України на патріотичних, історичних та бойових традиціях українського народу.
Серед завдань, що стоять перед організацією: сприяння розвитку фізкультури та прикладного спорту в Україні, а також підготовка молоді до служби в ЗСУ.

Прес-служба ЦСпТП «Білий Вовк»

Швидкий зв'язок

Ви можете відправити нам листа, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.