«Білий Вовк» взяв участь у благодійному фестивалі Повстанець 2015

Головна / «Білий Вовк» взяв участь у благодійному фестивалі Повстанець 2015
Центр Спеціальної Тактичної Підготовки «Білий Вовк» взяв участь у патріотичному благодійному фестивалі «Повстанець», що проходив у Черкасах 19-20 вересня 2015 року. Метою фестивалю — був збір коштів для підрозділу польової медицини «Госпітальєри», для лікування поранених і закупку медикаментів для військових.

Курсанти та інструктори підготували для відвідувачів фестивалю насичену програму показових занять і лекцій із сучасної військової підготовки, на якій спеціалізується ЦСпТП «Білий Вовк». Серед них було організовано показові польоти безпілотника коптерного типу, який періодично дійснював обліт і зйомку подій, що відбувалися у рамках фестивалю. Також було встановлено стенд із макетами стрілецької зброї, де усі бажаючі могли ознайомитися із будовою автоматичної штурмової гвинтівки АК-типу і самостійно розібрати й зібрати її. Найсміливіші хлопці та дівчата мали можливість здійснити спуск з даху будинку на точці з альпінізму.

На заняттях з виживання відвідувачі фестивалю прослухали лекцію по основам виживання в екстремальних умовах. Присутні змогли побачити, к підготувати ночівлю у вологій місцевості, розвести бездимне багаття для приготування їжі у лісі та зібрати невеличку пічечку для обігріву у розваленому будинку. Також інструктори «Білого Вовку» продемонстрували, як підготувати секретний пункт спостереження розвідника і розповіли, як поводитися у місцевості, де існує загроза мін і розтяжьок.
На територій вишкільної зони фестивалю курсанти ЦСпТП «Білий Вовк» провели показові виступи із сучасних методів взаємодії військових на полі бою. Глядачам були показані тактичні маневри у складі взводу: атака, обхід супротивника із флангу, відступ і т.п. Окремо «вовки»  родемонстрували, як проходить розгортання підрозділу аеророзвідки на лінії фронту і як діяти при потраплянні у засідку противника. Найбільший інтерес серед відвідувачів і учасників фестивалю викликав показовий штурм будівлі.
Також у фестивалі «Повстанець» приймали участь Цивільний Корпус «Азов» і підрозділ польової медицини «Госпітальєри». ЦК «Азов» організував і провів турнір із командного фрі-файту, а інструктори «Госпітальєрів» провели практичні заняття із тактичної медицини. Охорону фестивалю забезпечували бійці ДУК Правий Сектор.

Звісно ж, справжній фестиваль не проходить без музики. Присутні могли послухати сучасні українські рок-гурти, серед яких курсантам «Білого Вовку» найбільше сподобався виступ гурту «Кому вниз». До уваги відвідувачів також працювала літературна сцена.

Прес-служба ЦСпТП «Білий Вовк»

Швидкий зв'язок

Ви можете відправити нам листа, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.