Другий польовий вихід членів організації «Білий Вовк»

Головна / Другий польовий вихід членів організації «Білий Вовк»
Минулого тижня відбувся другий польовий вихід членів організації «Білий Вовк», у порівнянні з яким перший виїзд здався учасникам цього заходу пішою прогулянкою.

Навчальний процес був організований таким чином, що прокидаючись о 6 ранку, курсанти були зайняті з першої хвилини і до відбою. У цей час щодня і досконально вивчалася тактика РДГ, основи виживання, тактична медицина, психологічна підготовка. Також кожен вечір, за допомогою місцевих краєзнавців, відбувалася культурна програма.

Табір цілодобово охоронявся черговими караулами, так що кожен мав можливість дізнатися що таке вартова служба (в тому числі, у нічний час). Наприкінці таборування пройшло нічне тренування, на якому курсанти могли відпрацювати навички, необхідні для розвідників у нічний час.Також, в цих умовах були випробувані навички надання першої допомоги. Не дивлячись на втому, бійцям на відпочинок було дано дві години. Потім почався звичайний тренувальний день — заняття з ранку і до відбою.
Всі дні перебування на виїзді учасники дотримувалися суворих правил: ні на хвилину не розлучатися зі зброєю і повна заборона на вживання алкоголю. Засновник організації ЦспТП «Білий Вовк» Олег Ємець: «Були поставлені жорсткі рамки і складні умови, в яких не стільки відпрацьовувалися бойові навички, скільки виховувався бойовий дух. Я бачу, що на наших виходах формується колектив. Через подолання труднощів з’являється почуття надійного плеча товариша. Справжня чоловіча дружба».

Прес-служба ЦСпТП «Білий Вовк»

Швидкий зв'язок

Ви можете відправити нам листа, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.