Ще один курсант ЦСТП «Білий Вовк» став бійцем ЗСУ

Головна / Ще один курсант ЦСТП «Білий Вовк» став бійцем ЗСУ
39-ти річний сапер центру спеціальної тактичної підготовки «Білий Вовк» Максим Гарбуз двадцять днів як поповнив ряди Збройних Сил України. Інженер-будівельник за фахом, Максим прийшов до центру сім місяців тому з єдиним бажанням — “навчитись боронити Батьківщину”, а вийшло так, що навчав сам.

Добре знаючись на мінно-вибуховій справі, хлопець не лише став інструктуром інженерної служби центру, а й виступив розробником учбових звукових мін натискної дії, які нині активно використовуються курсантами.

“Саме завдяки Максиму курсанти “Білого Вовку” пізнали тактико-технічні характеристики вибухових речовин і отримали уявлення про вибухові пристрої різного типу, котрі широко використовуються в зоні бойових дій на сході України”, — розповів про внесок бійця очільник центру підготовки Олег Ємець.

За його словами, матеріальна база та новації, запроваджені хлопцем у тренувальний процес, надали змогу навчати особовий склад центру бойовому злагодженню, тактичній медицині та тактиці роботи РДГ в умовах, максимально наближених до бойових.

“Максим — саме та людина, з якою “можна піти в розвідку”. Відповідальний, надійний і надзвичайно відданий тій справі, яку він робить, а головне — своїй країні”, — підкреслив Олег Ємець.

Наразі хлопець проходить підготовку на Яворівському полігоні в якості радіомінера. Завдяки більш як піврічним заняттям в “Білому Вовку”, де він набув навичок тактичної роботи та належної фізичної форми, боєць визнаний одним з найкращих поміж призовників та призначений заступником командира навчального взводу.

Не менш старанно та героїчно боронять Україну і інші курсанти ЦСпТП «Білий Вовк», які були мобілізовані до лав Збройних Сил України. Про них ми розповімо найближчим часом.

Прес-служба ЦСпТП “Білий Вовк”

Швидкий зв'язок

Ви можете відправити нам листа, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.