Новорічне свято для «Білих вовченят»

Головна / Новорічне свято для «Білих вовченят»
Насправді, діти самі собі влаштували свято. Вони виконували різні концертні номери, співали, танцювали, грали на музичних інструментах. Варто відмітити, що чимало виступів було виконано на дуже високому професійному рівні. Аби ніхто не замерз та не застудився, під час концерту діяло чаювання у форматі фуршету. Але набагато більше тепла діти відчули від спортивної розминки, яку провів Білий Ведмідь у виконанні курсанта Доброго.

Проводив свято безпосередньо головний організатор заходу – курсант Сашко, а почесним гостем свята був особисто Святий Миколай. Усі дітки отримали подарунки – бафи з логотипом «Біле вовченя» та святкові пряники.

Після концерту була ще й надзвичайно пізнавальна наукова частина – молоді вчені показували дітям досліди з мікробіології. «Білі Вовченята» із захопленням спостерігали за демонстрацією принципу роботи серця, виділенням ДНК із яблука тощо. Для того, щоб пройти на свято без перешкод, перепусткою слугувала зроблена власноруч кожною дитиною паперова сніжинка.

Сашко, ініціатор свята, дав нам короткі коментарі з цього приводу: «Як усе пройшло? Я запропонував провести новорічне свято для наших дітей і мене з задоволенням підтримав голова ЦСпТП «Білий Вовк» Олег Ємець. Було обрано час та дату, ми оголосили цю новину… і тут «повалило»! Із організацією проблем не було взагалі, рук вистачало, а з апаратурою був навіть надлишок», — ділиться із нами Сашко.

«Основними організаторами стали Полин, Ріна, Лісник, Ветка, Тихон. Робота з підростаючим поколінням є надзвичайно важливою для розбудови успішної країни — бо саме для дітей ми й боронимо та будуємо нашу країну. У планах на майбутнє — проведення дитячих таборів, вишколів, тренувань, свят та багато іншого. А розпочнемо одразу, як тільки потеплішає і погода стане сприятливою для тривалого перебування дітей на вулиці».

Отже, свято Святого Миколая у Білому Вовку відбулося та зарядило нас позитивним настроєм на тривалий час! Маєте ресурс та бажання підтримати добрі справи ЦСпТП «Білий Вовк»?

Прес-служба ЦСпТП «Білий Вовк»

Звертаємося до всіх небайдужих, хто має можливість підтримати:

Міжнародний благодійний фонд “Білий Вовк”
р/р 26007052741973
ЄДРПОУ: 39637086
Публічне акціонерне товариство комерційний банк “Приватбанк”
МФО 300711

International charitable foundation «White Wolf»
USD 26009052729874
UAH 26007052741973
EUR 26000052736770
Company code (ЄДРПОУ): 39637086
Public joint stock company Commercial Bank «Privatbank»
Bank Code (МФО): 300711

Швидкий зв'язок

Ви можете відправити нам листа, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.