Злагоджена робота інструкторів та аеророзвідників ЦСпТП «Білий Вовк» у зоні бойових дій.

Головна / Злагоджена робота інструкторів та аеророзвідників ЦСпТП «Білий Вовк» у зоні бойових дій.
Днями група інструкторів та аеророзвідників ЦСпТП «Білий Вовк» в черговий раз показала злагоджену роботу у зоні ведення бойових дій на сході України.

Аеророзвідник із позивним ЗЛО дав нам кілька коментарів з цього приводу: «Все було відмінно. Наша група вже далеко не вперше виїжджає для виконання подібних задач. Уся команда дуже спрацьована — не потрібно нічого зайвий раз повторювати, кожен боєць знає що і коли потрібно робити та може вчасно замінити товариша у разі потреби. Діємо як єдиний механізм».

Порівняно із попередніми поїздками чути значно більше вибухів, що говорить про підвищення активності ворога. Бойовики стріляють і на лінії зіткнення, і на окупованій території – очевидно, тренуються на своїх полігонах. Всюди видніються сліди від накатів техніки, нові лінії оборони. «Хочеться ефективно працювати для людей, яким потрібна здобута нами інформація і які знають, що з нею робити далі. РЕБ кілька разів намагався нас перехопити, але не зміг. І хоча під час одного із вильотів відмовила експериментальна антенна, ми змогли вдало повернутись, швидко полагодитись та вилетіти знову. Наша командна робота, як завжди – на висоті!» – коментує аеророзвідник.

Також він зазначив, що із настанням зими умови роботи аеророзвідки значно погіршились: погода псується, хмарність та вітер — посилюються. З’являються додаткові потреби, такі як ще один автомобіль, маскування під колір снігу, теплий одяг, тощо.

«Приймали нас добре, навіть не зважаючи на те, що літали ми для одних підрозділів, а базувались у інших. Надавали і технічну підтримку, і допомагали у побуті. В екстрених ситуаціях, таких як поломка транспорту, ми допомагали один одному без зайвих питань», — зазначає ЗЛО.

Тим часом інструктори «Білого Вовка» проводили навчання снайперів ЗСУ, за що отримали окрему подяку. Про ці та інші тренування, що проводили наші інструктори, читайте у наступних новинах.

Прес-служба ЦСпТП «Білий Вовк»

 

Звертаємося до всіх небайдужих, хто має можливість підтримати наших воїнів:

Міжнародний благодійний фонд “Білий Вовк”
р/р 26007052741973
ЄДРПОУ: 39637086
Публічне акціонерне товариство комерційний банк “Приватбанк”
МФО 300711

International charitable foundation «White Wolf»
USD 26009052729874
UAH 26007052741973
EUR 26000052736770
Company code (ЄДРПОУ): 39637086
Public joint stock company Commercial Bank «Privatbank»
Bank Code (МФО): 300711

Швидкий зв'язок

Ви можете відправити нам листа, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.