Роз’ясненя до відео «Психологічна підготовка»

Головна / Роз’ясненя до відео «Психологічна підготовка»
Даний Відеоролик, який ми виклали 14 жовтня на своїй сторінці у фейсбуці, став предметом гарячих обговорень в мережі Інтернет. Цей пост публікується для того, щоб внести ясність з деяких спірних моментів.

По-перше, «під вогнем» бігали не курсанти, і тим більше не новачки, а аеророзвідники та інструктори «Білого Вовка».

По-друге, на відео показана базова вправа – це лише мала частина цілої системи навчання, якій в нашому підрозділі приділяється особлива увага.

По-третє, за 30 років тренувань під керівництвом Олега Ємця, не було жодного нещасного випадку. Засновник організації, Олег Ємець: «В підрозділах, які привчають бійця «з молодих нігтів» працювати під вогневим навантаженням і ціленаправлено розвивають відповідальність кожного бійця за свої вчинки, а також життя і здоровя своїх товаришів, під час навчань мають нульовий вихід 200-х та 300-х».

Дивно, що базові вправи, які застосовувалися при підготовці спецпідрозділів в радянський час, в нинішній — викликають такий резонанс. Про що це говорить?

«Білі Вовки» крім вогневої підготовки, стрибають з парашутом і займаються бойовим альпінізмом, що за ступенем ризику, також дещо відрізняється від повсякденного життя. Так що чекайте нових відеороликів.

Прес-служба ЦСпТП «Білий Вовк»

Швидкий зв'язок

Ви можете відправити нам листа, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.