Самальот фест 2015 та ЦСпТП «Білий Вовк»

Головна / Самальот фест 2015 та ЦСпТП «Білий Вовк»
«Українські діти зброї не бояться», – ЦСпТП «Білий Вовк»

Сучасні українські діти зброї не бояться: деякі до неї ставляться з цікавістю, деякі – з  осторогою, проте всі як один – відповідально. Таку заяву зробив очільник Центру спеціальної тактичної підготовки «Білий Вовк» Олег Ємець під час спілкування з представниками ЗМІ в ході першого «Самальот фесту», що днями пройшов на території Державного музею авіації. За даними організаторів фестивалю, стенди зі зброєю, організовані «Білим Вовком»,  стали найбільш відвідуваними. Протягом вихідних повправлятися у швидкості збирання та розбирання масогабаритних макетів автомата Калашникова, а також у влучності стрільби з страйкбольних приводів зголосилося понад 2000 відвідувачів, дві третини яких – діти.

«Робота інструкторів Центру була спрямована не на розвагу людей, а на отримання ними знань та вмінь, а саме: вивчення будови, принципів дії та техніки безпеки поводження зі зброєю, що значно зменшує ризики виникнення нещасних випадків серед цивільних», – зазначив О.Ємець.

За його спостереженнями, не менше за дітей цікавість до зброї проявляли жінки, які, не соромлячись необізнаності, із завзяттям вчилися збирати та розбирати макети, а також опановували правильну поставу під час стрільби, безумовно на свій жіночий манер – з обережністю та граційністю.

Досить часто чоловіки, які приходили до нас із дітьми молодшого шкільного віку,на власному прикладі показували своїм синам, що їх руки ще пам’ятають зброю.

«Дуже важливо, аби син зрозумів, що його батько є воїном. Старим чи молодим, не суть важливо. Син на власні очі має побачити, що батько вміє вправлятися зі зброєю. Це дуже глибокий і важливий момент для майбутнього воїна. Син має отримати естафету саме від батька. Мені не зрозумілі ті чоловіки, які зараз стоять осторонь – чи то від досконалого вміння, чи від невміння взагалі», – сказав очільник Центру.

Він пояснив, що, на превеликий жаль, ера інформаційних технологій перенесла мисливські інстинкти більшості чоловіків у віртуальну площину, мінімізувавши при цьому їхні навички виживання у реальному житті. «Білий вовк» – це організація, покликана відновити й посилити закладені в людині від природи функції захисту, передусім себе, сім’ї та Батьківщини, і ми запрошуємо до наших рядів тих, хто здатний визнати свою безпорадність у сучасному світі, перебороти лінощі та розпочати особисте зростання та розвиток», – наголосив він.

За словами О.Ємця, не оминули увагою відвідувачі і стенд тактичної медицини, де всі охочі мали змогу ознайомитися з новаціями у санітарній справі, а також набути практичного досвіду з надання екстреної долікарської допомоги. Проте, найжвавіше захоплення у гостей фестивалю викликала аеророзвідка – показові відпрацювання роботи розвідувального підрозділу «Білого Вовку» з застосуванням безпілотних літальних апаратів, котрі кожного разу збирали по декілька сотень глядачів з числа відвідувачів заходу.

«Метою продемонстрованих тактик перш за все є забезпечення охорони пілота та його літального апарату безпосередньо під час запуску», – прокоментував він роботу підрозділу.

Крім цього, курсантами «Білого Вовку» були презентовані тактики роботи розвідувальних груп у складі відділення, двох відділень та взводу під час зіткнення з супротивником не лише в частині оборони, а й наступу.

Прес-служба ЦСпТП «Білий Вовк»

Швидкий зв'язок

Ви можете відправити нам листа, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.