Сімейний батальйонний польовий вихід

Головна / Сімейний батальйонний польовий вихід
Сімейний батальйонний  польовий вихід  здійснився. Командний склад та бійці батальйону  раніше не мали досвіду організації подібних заходів, але підійшли до справи по військовому організовано, завзято і свято вдалося!

DSC_6468

В минулі вихідні було  цікаво і дорослим і дітям. Байдужих не залишилось, кожен знайшов заняття до душі. Курсанти та члени їх сімей дружньо та різноманітно  проводили час.

Діти бійців, в залежності від віку, мали свої  заходи: для малечі організували цікаві ігри, старші діти зустріли казкових героїв, та взяли участь у цікавому квесті. Інструктор з виживання поділився своїм досвідом та навчив будувати шалаші. Всі охочі могли отримати навички з в’язання вузлів, стрільби зі страйкбольної зброї, керування безпілотним літальним апаратом, тощо. Підлітки отримали можливість стати в один стрій з дорослими та отримати перші навички з тактики  бою і тактичної медицини.

Вірні подруги бійців у цей час мали змогу долучитися до спортивних ігор, спробувати себе у гончарному мистецтві, послухати гру та спів кобзаря.

Кухарі батальйону нагодували всіх присутніх справжнім козацьким кулешем з узваром, які приготували на багатті. Узвар був самим міцним напоєм впродовж всього заходу, але веселощів та сміху було вдосталь.

DSC_6628

Велика подяка всім, хто приймав участь в організаціі заходу та учасникам. Ми сподіваємось, що традиція сімейної зустрічі вже має місце в нашій історії, яку ми пишемо разом.

«Сімейний захід такого масштабу проводився в «Білому вовку» вперше, але з впевненістю можна сказати , що перший млинець не вийшов комом» — підсумував результати  заходу очільник  ЦСпТП «Білий Вовк» Олег Миколайович Ємець. Командування батальйону добре розуміє важливість створення громадянського суспільства в Україні, пропагування здорового образу життя, військово-патріотичного виховання дітей та молоді, тому  надалі буде проводити подібні заходи в рамках батальйону та поза його межами. Так переможемо! Ніхто крім нас.

Прес-служба ЦСпТП «Білий Вовк»

Швидкий зв'язок

Ви можете відправити нам листа, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.