Сокіл-Джура 2015

Головна / Сокіл-Джура 2015
Фінал Всеукраїнської дитячо-юнацькоївійськово-патріотичної гри «Сокіл-Джура 2015», що проходив на території військової частини неподалік славного міста Полтава, допомогли організувати інструктори ЦСпТП «Білий Вовк».

Понад 280 дітей і наставників з усіх областей України проходили квест на полігоні із пересіченою місцевістю. Аби виконати це завдання, потрібно було не тільки мати гарні навички орієнтування за мапою, але і використовувати елементи тактичних дій у складі взводу. Кожна зустріч із іншими групами відпрацьовувалася за протоколом роботи розвідувально-диверсійної групи. При помилках або за недостатньої швидкості дій група повинна була виносити на руках своїх товаришів з місця «бойового» зіткнення.

Перед відпрацюванням цього завдання інструкторами «Білого Вовка» був проведений короткий тренінг, в результаті якого діти показали вражаючу здатність до навчання і ентузіазм до військової справи. Усі пересування по лісах, степах і пісках проводилися з умовою мінування території, а яскраве сонце, спека в 36 градусів і майже повна відсутність води у групах лише додали учасникам гри гострих відчуттів.

Всупереч очікуванням, більшість дитячих команд виконали завдання швидко і до кінця, чим дуже порадували своїх інструкторів. «Ми виїжджали з Полтави втомлені, але задоволені виконаною роботою. Спостерігаючи за підростаючою зміною, віра в майбутнє нашої країни багатократно зміцнюється».

Прес-служба ЦСпТП «Білий Вовк»

Швидкий зв'язок

Ви можете відправити нам листа, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.