Тренування на тему «Топографія: рух по азимутах» для пластунів

Головна / Тренування на тему «Топографія: рух по азимутах» для пластунів
І знову інструктори «Білого Вовка» на прохання організаторів провели заняття для юних пластунів. Тренування на тему «Топографія: рух по азимутах» почалося о 9 ранку. Інструктор ЦСпТП «Білий Вовк» Олександр Кульчицький: «Для того, щоб урізноманітнити нудну теорію, ми придумали квест: на різних точках були розміщені предмети і дітям потрібно було їх знайти, використовуючи отримані знання та компас, знаючи азимут та відстань».

Після обіду, який діти приготували на вогнищі самостійно, почалася вогнева підготовка. Був влаштований імпровізований тир з банок, по яким діти вчилися стріляти. Особливий захват юних пластунів викликав спосіб прицілюванню двома очима одночасно. По закінченню занять діти не хотіли відпускати наших інструкторів і просили приїжджати частіше, останні, в свою чергу, були вражені успіхами юних скаутів.

Іван Михайлівський: «Класні підлітки: без шкідливих звичок, телевізора, комп’ютерних ігор, різної дурні. Організовані, здорові, активні, світлі. Поважають товариство, шанують батьківщину, розвивають чесноти та вміння, цікаво відпочивають, живуть «на повну» свого віку, з користю, готуються до дорослого життя. Респект!».

Прес-служба ЦСпТП «Білий Вовк»

Швидкий зв'язок

Ви можете відправити нам листа, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.