Тренування розвідувальних підрозділів ЗСУ

Головна / Тренування розвідувальних підрозділів ЗСУ
Як і обіцяли, ділимося деталями недавньої поїздки на Схід України.

Цього разу інструктори ЦСпТП «Білий Вовк» тренували розвідувальні підрозділи ЗСУ.

Наші інструктори викладали бійцям такі дисципліни, як вогнева підготовка, тактика роботи групи в будівлі, лісі і степу, індивідуальне поводження зі зброєю, маскування бійця, елементи виживання розвідника, тактична медицина та ще багато корисних речей. Коли світловий день закінчувався – проводили теоретичні заняття з облаштування засідок та контрзасадних дій, або обговорювали особливості тактичного спорядження розвідника.

«Особовий склад виявив зацікавленість до наших підходів та методики. У ході занять бійці діяли зосереджено та цілеспрямовано. Просили при нагоді продовжувати навчання, але скаржилися на відсутність однієї визначеної програми – різні інструктори на полігоні показують різні підходи і це дуже заважає у напрацюванні постійної навички», – коментує інструктор з вогневої підготовки Педро.

«У цей період нашими курсантами були навчені кілька взводів розвідників безпосередньо на місцях їх базування на лінії фронту. Мотивація до навчання у бійців величезна. У той час, коли людина знаходиться в учбовій частині десь глибоко в тилу, вона може ставити різні демотивуючі запитання чи просто не сприймати життєво важливу інформацію, а тут хлопці ясно розуміють, навіщо їм ці специфічні знання. Тому що коли твоє життя залежить від знань та навичок твого товариша, ти й сам будеш вчитися, і товариша змусиш працювати у повну силу. Хлопці копали ями ножами, по сто разів виконували вправу і вели конспекти без наших чи командирських підказок або спонукань», – зазначає інструктор Добрий. «Також ми зітнулися із наслідками роботи деяких не надто сумлінних «інструкторів», що навчали розвідників практично по американським бойовикам, або й взагалі згідно власних фантазій. Довелося витрачати частину часу лекцій на розбір кожного суперечливого моменту і буквально перевчати бійців».

Поверталися інструктори ЦСпТП «Білий Вовк» із відчуттям добре виконаної роботи. А численні запрошення на продовження тренувань – це найважливіша позитивна оцінка наших зусиль.

Прес-служба ЦСпТП «Білий Вовк»

 

Звертаємося до всіх небайдужих, хто має можливість підтримати наших воїнів:

Міжнародний благодійний фонд “Білий Вовк”
р/р 26007052741973
ЄДРПОУ: 39637086
Публічне акціонерне товариство комерційний банк “Приватбанк”
МФО 300711

International charitable foundation «White Wolf»
USD 26009052729874
UAH 26007052741973
EUR 26000052736770
Company code (ЄДРПОУ): 39637086
Public joint stock company Commercial Bank «Privatbank»
Bank Code (МФО): 300711

Швидкий зв'язок

Ви можете відправити нам листа, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.