Участь ЦСпТП «Білий Вовк» у «Волонтерському воєнпромі»

Головна / Участь ЦСпТП «Білий Вовк» у «Волонтерському воєнпромі»
Вже втретє в цьому році буде проводитися міжнародна військово-промислова виставка «Волонтерський военпром», і наша організація бере участь у цьому корисному заході. «Волонтерський военпром-3″ проводиться з метою демонстрації новітніх досягнень європейських і вітчизняних виробників обмундирування, засобів захисту, продовольства, медичного забезпечення, зв’язку, оптики і безпілотних літальних апаратів. В рамках заходу будуть проведені семінари та конференції з використання медичних препаратів, правил ведення обліку та звітності волонтерських об’єднань, організації бойової підготовки військових підрозділів.

На виставку будуть запрошені Президент України, Прем’єр-міністр, Голова Верховної Ради, Міністр Оборони, Міністр охорони здоров’я, Міністр внутрішніх вправ, Голова СБУ, Командувач Нацгвардії, Начальник Генштабу ЗСУ, Начальник служби тилу, Голова департаменту держзакупівель ЗСУ.

На цьому заході ЦСпТП «Білий Вовк» поділиться з учасниками та відвідувачами своїм досвідом, новинами і напрацюваннями. 10 жовтня о 15.30 запланований виступ Голови Організації Олега Ємця.

Прес-служба ЦСпТП «Білий Вовк»

Швидкий зв'язок

Ви можете відправити нам листа, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.