Турнір з тактичної стрільби на Кубок ім. маршала бронетанкових військ П.С. Рибалка.

Головна / Турнір з тактичної стрільби на Кубок ім. маршала бронетанкових військ П.С. Рибалка.

Турнір з тактичної стрільби на Кубок ім. маршала бронетанкових військ П.С. Рибалка.

Турнір відкладено до закінчення бойових дій на території України.

rybalko2-263x300В 2014 році Україна буде вшановувати ряд історичних подій часів Великої Вітчизняної війни. 28 жовтня 2014 року виповниться 70 років звільнення України від німецько-фашистських загарбників. 14 січня 2014 року виповниться 70 років від закінчення Житомирсько-Бердичівської операції, а 29 серпня від закінчення Львівсько-Сандомирської операції. Всі ці події пов’язані із іменем славного сина українського народу та видатного військового діяча – двічі Героя Радянського Союзу маршала бронетанкових військ Павла Семеновича Рибалка, який був командувачем 3-ї гвардійської танкової армії. Ця армія внесла великий вклад в славетні перемоги Радянської Армії в вище перелічених операціях. Танкова армія Рибалка врятувала під час Львівсько-Сандомирської операції місто Львів від знищення німецько-фашистськими військами, які відступаючи під тиском Радянської Армії, планували зрівняти все місто із землею.

В 2014 році виповниться 120 років із дня народження Павла Семеновича. Обов’язком України є вшанувати пам’ять славетного сина нашого народу, який за час свого життя вніс значний вклад для майбутнього існування незалежної України.

До 1992 року на малій батьківщині маршала в с. Малий Вистороп, Сумської області, щорічно на День Танкіста проводилися заходи на його честь. Проводився мотокрос на кубок імені Рибалка та інші військово-спортивні заходи. На жаль, тепер ці заходи більше не проводяться, таким чином стираються із пам’яті молодого покоління українців діла та імена покоління визволителів.

Громадська організація «Центр спеціальної тактичної підготовки «БІЛИЙ ВОВК»», керуючись Статутом Організації, який передбачає, що головною метою Організації є виховання громадян України на патріотичних, історичних та бойових традиціях українського народу, виступає з ініціативою поновити традицію вшанування імені Павла Семеновича Рибалка. Ми вирішили:

1. Організувати на День Танкіста (14 вересня, 2014) турнір з тактичної стрільби на Кубок ім. маршала бронетанкових військ П.С. Рибалка.

2. Започаткувати щорічну традицію проведення цього турніру на День Танкіста (друга неділя вересня кожного року).

До участі в турнірі ми плануємо запросити як команди стрілецьких та військово-патріотичних клубів України з усіх її областей так і команди підрозділів Збройних сил України, СБУ, УДО.

Ми вважаємо, що проведення цього турніру буде гідним вшануванням покоління, яке перемогло в Великій Вітчизняній війні та буде сприяти вихованню молоді в патріотичному дусі та дусі поваги до Збройних сил України.

Прес-служба ЦСпТП «Білий Вовк»

Швидкий зв'язок

Ви можете відправити нам листа, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.