Участь у проекті «ВЧУСЬ РЯТУВАТИ ЖИТТЯ»

Головна / Участь у проекті «ВЧУСЬ РЯТУВАТИ ЖИТТЯ»
ЦСпТП «БІЛИЙ ВОВК» не тільки проводить навчання військовослужбовців, виконує бойові задачі з аеророзвідки та займається військово-патріотичним вихованням молоді, але й активно співпрацює із іншими організаціями у вирішенні суспільно-важливих питань. Одним із них є підвищення рівня обізнаності цивільного населення щодо надання першої домедичної допомоги.
Наш начмед батальйону та інструктори-медики Олена Огнева, Юрій Безсмертний і Андрій Машков взяли участь у проекті з навчання основам долікарської та першої медичної допомоги в умовах надзвичайних ситуацій і збройних конфліктів «ВЧУСЬ РЯТУВАТИ ЖИТТЯ». Проект було створено за координації ГО «Всеукраїнське об’єднання «ПАТРІОТ», підтримки МФ «ВІДРОДЖЕННЯ» та інших доброчинних організацій. У період з вересня 2015 року по лютий 2016 року було проведено більш ніж сто тренінгів у майже сорока населених пунктах у прифронтовій зоні неподалік від лінії розмежування, а також в декількох обласних центрах України. Секрети збереження життя у надзвичайних ситуаціях опановували усі – від капеланів, медичного персоналу і соціальних працівників до школярів, педагогів і співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій в Луганській та Донецькій областях. Під час ведення військових дій найбільші втрати припадають саме на цивільне населення, тому в умовах постійних обстрілів уміння швидкої евакуації і правильного накладання джгута є життєво важливими навичками.

За результатами проекту у приміщенні Українського кризового медіа центру пройшла підсумкова прес-конференція. Із її записом ви можете ознайомитись за посиланням http://uacrisis.org/ru/40707-vo-patriot

Прес-служба ЦСпТП «Білий Вовк»

Швидкий зв'язок

Ви можете відправити нам листа, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.