Вишкіл Чернівецької самооборони «Білими Вовками»

Головна / Вишкіл Чернівецької самооборони «Білими Вовками»
Подякою «Білих Вовків» нагородила Самооборона Майдану Чернівців разом із ТСОУ Чернівці за проведений ними вишкіл.
Три дні наші інструктори навчали патріотично налаштованих буковинців базовим тонкощам військової справи. Для сорока курсантів були проведені інтенсивні тренінги за наступними темами: «Правильне утримання, прикладка зброї в положенні стоячи / сидячи / лежачи», «Рух в приміщенні, розподіл секторів в групі, хрест, підзирання», «Зачистка приміщення у складі четвірки», «Рух відділення двійками під прикриттям в наступі та відступі», «Тактична медицина» та багато іншого.
Геннадій Цуркан, організатор заходу: «Три дні у військово-польовому таборі на Сторожинеччині, буковинцям, які приймали участь у вишколі, запам’ятаються цікавою та безцінною навичкою, ще є над чим попрацювати до наступного вишколу. А головне, незважаючи на великі фізичні навантаження та високу температуру повітря ніхто не втратив бажання і надалі навчатися та вдосконалювати свої уміння. Із великим задоволенням будем відпрацьовувати наданий нам матеріал та готуватись до наступного вишколу. Слава Україні!».
У свою чергу, «Білі Вовки» були вражені курсантами.

Сталкер, інструктор ЦСпТП «Білий Вовк»: «Дуже приємно працювати з мотивованими людьми. Видно, коли люди стараються, намагаються чогось навчитися. І результат відповідний».

А також, гостинністю організаторів заходу. Тихон, інструктор ЦСпТП «Білий Вовк»: «Були приємно здивовані сприянням місцевої влади та рівнем організації вишколу. Полігон, вибраний для навчання, дозволив відпрацювати всю заплановану програму. Курсантам також створили всі умови для якісного навчання – організували безкоштовний транспорт, доставку харчування із райцентру, частково забезпечили палатками, страйкбольними приводами, захисними окулярами та медичним спорядженням. Про інструкторів також потурбувались. Умови навчання та проживання, а також екскурсія Чернівцями по завершенню навчань справили чудове враження».

ZLO, інструктор ЦСпТП «Білий Вовк»: «У перший день дисципліна не відповідала тому рівню, якого ми очікували, але вже на другий день все хутко шикувалось, рухалось, виконувало команди, виявляло повагу до строю. В перший день нас сприйняли як «чергових інструкторів які приїхали заробити гроші і щось розказати, не напружуючи себе і оточуючих», тому і відношення спочатку було відповідне. До кінця першого дня всім все стало зрозуміло. До фінішу дійшли не всі, крепатура і стерті ноги не оминули жодного. В останній день хлопці казали, що дехто скидав спорядження та запитував, навіщо вони це роблять і хотів поїхати додому, але після нетривалого відпочинку всі розуміли свою мотивацію і знову ставали до строю. Хлопці: «не думали що все буде так серйозно», чим дуже дивували, бо у нас в ЦСпТП «Білий Вовк» завжди саме так, і програма, за якою ми їх вели усі 3 дні була дуже лагідною і необтяжливою. Всім, хто приймав участь у тренуванні до останнього моя особиста подяка і повага. Вельми вражений гостинністю приймаючої сторони, велика їм дяка за все».

Прес-служба ЦСпТП «Білий Вовк»

Швидкий зв'язок

Ви можете відправити нам листа, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.